Vianoce pre deti

Je neskutočné, ako rýchlo nám znova ubehol rok. Ani sme sa nenazdali a blížili sa Vianoce. To pre nás v Komunitnom centre znamená, že zavoláme nášmu Ježiškovi, či aj tento rok príde urobiť radosť deťom zo Zariadenia núdzového bývania a Útulku na Adlerovej 4. Už štvrtý rok nás potešil svojou odpoveďou, že s radosťou príde.

Dovoľte však aby sme sa opravili, nie Ježiško ale Ježiškovia. Presne tak! Sú to láskaví zamestnanci zo spoločnosti ManPowerGroup Slovensko, s.r.o., ktorí si s láskou rozdelia listy našich detí a kúpia im dar po ktorom ich srdiečko piští. Tento rok to bolo až 60 listov, 60 Ježiškov a 60 šťastných detských tvári.

Sme nesmierne vďační každému jednému, ktorý venuje svoj čas, peniaze a dokonca aj šikovnosť pri balení darčekov. Náš obdiv patrí každý rok aj vyslancom, ktorí prinesú všetky darčeky až z Bratislavy sem k nám. Len kvôli nám cestujú dlhé hodiny, aby u nás strávili hodinku času a potom zase cestujú späť domov.

Tento rok je pre nás všetkých náročný, a tak sme ani nedúfali, že ich znova uvidíme. Napriek všetkým strastiam nás prekvapili. Keďže je dôležité myslieť na ochranu zdravia seba, svojich kolegov a rodiny, odovzdali nám darčeky a samotného odovzdávania sa už nezúčastnili. Aj my sme museli obetovať tú našu vianočnú atmosféru a darčeky rozdávať postupne po skupinkách a rodinách. Všetko však vynahradí úprimná radosť detí, ktorá žiari z ich očí.

Obetavým a láskavým zamestnancom spoločnosti ManPowerGroup Slovensko, s.r.o. patrí 60 detských, 28 mamičkovských a naše veľké ĎAKUJEME.

Comments are closed.