Veľké prekvapenie na záver roka 2020

Príval nekonečného ľudského dobra nás zaplavil na Adlerovej 4. Takúto pomyselnú vlnu radosti k nám priviedli srdeční zamestnanci zo spoločnosti Slovensko IT, a.s. Zorganizovali finančnú zbierku na pomoc týraným a opusteným matkám s deťmi, ktoré v našom zariadení bývajú. Naše očakávania nikdy nie sú veľké, pretože prínosom pre nás je každá maličkosť, každý cent. Nečakaným prekvapením teda bola finálna suma, ktorú títo dobrodinci vyzbierali.

Opýtali sa nás čo potrebujeme nakúpiť a nám v hlave rýchlo prebehlo mnoho možností. Vďaka ich zbierke sa podarilo nakúpiť množstvo hygienických a čistiacich potrieb či pomôcok, ale aj materiálu na zabezpečenie aktivít so ženami i deťmi. Okrem toho pre naše mamičky pripravili vianočné balíčky plné kozmetiky, čistiacich prostriedkov i darčekových poukážky na nákup potravín. Balíčky, ktoré každá žena doma využije naplno. My sme ich ešte doplnili drobnosťami z nášho skladu, a tak naše ženy mali neskutočnú radosť z plných balíčkov.

Aby prekvapení nebolo málo, obdarovali naše Komunitné centrum televízorom, PlayStation 3 aj s rôznymi hrami a digitálnym fotoaparátom. Toto sme naozaj nečakali. Už teraz vieme, že naše deti sa od radosti zbláznia. Veď my samé sme radosťou poskakovali.

Záver roka 2020 bol pre nás napriek všetkým strastiam plný milých prekvapení. Krásnou bodkou bol tento veľký dar od úžasných a milých ľudí s veľkým srdcom, ktorí pracujú v spoločnosti Slovensko IT, a.s.

Týmto im chceme vyjadriť naše veľké ĎAKUJEME, za všetky rodiny i celý náš tím z Adlerovej 4.


Ďakujeme

Comments are closed.