Poďakovanie firme Tauris, a. s.

Malý predvianočný zázrak sa stal v utorok 10. 11. 2020 na Adlerovej 4. Pred naším zariadením sociálnych služieb zaparkovalo veľké auto, z ktorého dobrosrdeční zamestnanci firmy TAURIS, a. s. začali vynášať množstvo veľkých krabíc. Náš tím rýchlo priložil ruku k práci a tak sme Klubovňu Foresta Gumpa čoskoro zaplnili potravinovými produktmi z výroby TAURISGROUP.

Firma TAURIS, a. s. pre rodiny zo Zariadenia núdzového bývania a Útulku poslala rôzne potraviny, ktoré ich aspoň trochu odbremenia od ťažkej finančnej situácie. Vďaka ich štedrosti sme 27 rodinám pripravili balíčky mrazených výrobkov, ako sú ryby, zelenina, ovocie či iné polotovary. Okrem toho sa mohli tešiť aj z množstva chladených šalátov, mäsových výrobkov, pomazánok a iných dobrôt.

Náhoda nám občas zahrá do karát a vo chvíli, keď sme potraviny triedili, nám zazvonil telefón s ďalšou dobrou správou. Vďaka Potravinovej banke Slovensko, nám METRO Košice pripravilo ďalší balíček, vďaka ktorému sme rodinám prerozdelili pečivo a chlieb. Prišlo práve včas, keďže pečivo je nevyhnutná kombinácia k šalátom a pomazánkam.

Touto cestou chceme vyjadriť naše veľké ĎAKUJEME firme TAURIS, a.s. a jej zamestnancom, ktorí vo svojej dobrosrdečnosti pomohli rodinám v núdzi. Je pre nás priam zázrakom, že aj v tejto náročnej situácii, ktorá vplýva na nás všetkých, sa nájdu firmy a ľudia, ktorí napriek tomu myslia aj na rodiny, ktoré sú odkázané na pomoc iných. O to väčšia bola naša radosť, keď sa úprimne zaujímali o naše zariadenie a o pomoc, ktorú by nám mohli ešte do budúcna ponúknuť.

Srdečne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Comments are closed.