Stacionár Včielka nezaháľa

S príchodom slnečného počasia máme v dennom stacionári Včielka naozaj rušno. Historické centrum mesta ponúkalo prehliadku historických vozidiel, ktorú sme si nenechali ujsť. Páčili sa nám tradičné vozidlá, ale aj dizajnové kúsky, ktoré stále dokázali pôsobiť luxusne, a práve tento kontrast a nádych minulosti bol pre naše oči zaujímavým zážitkom.

Aby sme ale oddychovali aj aktívne, rozhodli sme sa jeden deň stráviť hraním minigolfu v športovom areáli Anička. 18 jamiek pre nás bolo výzvou, ktorú sme boli odhodlaní zdolať! Či už hrali naši ostrieľaní golfoví „profíci“ alebo nováčikovia, zabavili sa a zasmiali úplne všetci. V závere sme sa odmenili, nakoľko to k dobre vykonanej práci predsa patrí, a tak sme si občerstvenie vychutnávali v príjemných lúčoch slnka.  No a aké by to bolo, nevyužiť možnosti v blízkom mestskom parku, kde sa toho toľko ponúka.

A nakoľko sa po dlhej zime a nepríjemnom počasí môžeme opäť tešiť vyšším teplotám, rozhodli sme sa aj trochu viac rozhýbať. Okrem prechádzky v parku sme sa zapojili do cvičenia na stacionárnych strojoch aj mimo nich. Ponaťahovali sme si svaly, poriadne sa nadýchali čerstvého vzduchu a pokúsili sa popracovať na našej kondícii. Z parku sme odchádzali s veselou náladou a tak trošku boľavými svalmi, keďže to bol len začiatok. Naše plány sú smelé a tak budeme pokračovať v cvičení aj naďalej. 

A čo vy, tiež žijete aktívne? 😊 

Ukážka obrázka
Ukážka obrázka
Ukážka obrázka
Ukážka obrázka
Ukážka obrázka

Comments are closed.