Oslávili sme 2. narodeniny Klubovne Foresta Gumpa

„Ten čas rýchlo beží“, povedali sme si, keď sme si uvedomili, že nás čakajú už 2. narodeniny Klubovne Foresta Gumpa. Takúto výnimočnú udalosť treba osláviť vo veľkom štýle a tak sme sa rozhodli narodeninovú oslavu spojiť s karnevalom.

Táto veľkolepá oslava sa uskutočnila 26.2.2020 priamo v priestoroch Klubovne F.G. na Adlerovej 4. Pre každého kto s nami prišiel oslavovať, sme mali pripravené rôzne aktivity, občerstvenie a samozrejme nechýbala ani hudba.

Klubovňu, ale aj chodbu zaplnilo mnoho rozprávkových postavičiek, strašidiel, futbalistov, robotov či zvieratiek. Musíme pochváliť všetkých za ich originalitu a nápaditosť. Zo všetkých masiek sme sa jednohlasne zhodli, že výhercom NAJ masky sa stal robot, usilovne vytvorený z pizza krabíc. Túto originálnu masku sme ocenili poukážkou do kina v hodnote 20 €. Nechýbala však malá odmena ani pre ostatné masky.

Najočakávanejším momentom oslavy bola tombola. Až 38 cien bolo pripravených pre všetkých nedočkavcov, ktorí stískali v rukách tie farebné papieriky s číslami. Niekto mal kopec šťastia a vyhrával cenu za cenou, iní asi budú mať viac šťastia v láske. Ale taká už je tombola 🙂

Keďže sladkostí nemajú deti nikdy dosť, vylosovali sme jedného odvážlivca. Ten dostal do ruky palicu a jeho úlohou bolo rozbiť farebnú piňatu plnú sladkostí. Piňata bola riadne odolná a len tak bez boja sa teda nevzdala. Našej mladej siláčke sa ju nakoniec podarilo poraziť a decká sa rýchlosťou svetla vrhli na zem. Za pár sekúnd bola podlaha riadne poprataná.

Na túto oslavu budeme určite dlho spomínať. Veľké ďakujeme patrí klientkám, ktoré podali svoju pomocnú ruku a usilovne sa zapojili do príprav tejto akcie. Opätovne ďakujeme Nadácií ČSOB. Vďaka ich podpore sa totiž myšlienka o Klubovni Foresta Gumpa stala skutočnosťou. Ďakujeme

Comments are closed.