Na rovinu o duševnom zdraví

Pri príležitosti októbrových dní duševného zdravia a úcty k starším PSC pripravuje podujatia v záujme šírenia osvety o potrebe ochrany duševného zdravia v každom veku, pre každého jednotlivca a rodinu.

Dňa 26. 10. 2022 (streda) Psychosociálne centrum organizuje 2. ročník podujatia „Na rovinu o duševnom zdraví“, ktorého ústrednou témou sú duševné poruchy v seniorskom veku. Tri naše odborníčky z odboru klinickej psychológie a psychiatrie budú spolu s moderátorkou otvárať tému duševného zdravia seniorov, priblížia rôzne príznaky duševných porúch, postup liečby, prevencie, ale zamerajú sa aj na prácu s rodinami týchto seniorov. Pre tých z Vás, ktorí sa nemôžu zúčastniť osobne, bude prednášková časť streamovaná prostredníctvom sociálnych sietí, bližšie informácie k streamu nájdete v konkrétny deň na našej webstránke a tiež na fb stránke Psychosociálne centrum Košice.

STREAM nájdete online na odkaze:  https://youtu.be/NbiboKbZuoA

Podujatie je zamerané najmä na seniorov, ich rodinných príslušníkov, ľudí pracujúcich s nimi v pomáhajúcich profesiách, ale iste bude prínosom každému, koho táto téma zaujíma. Predsa len sa v nej jedného dňa môžeme nájsť všetci.

V prípade záujmu o účasť na podujatí prosím zašlite žiadosť s informáciou o počte ľudí, ktorí by sa chceli podujatia zúčastniť, najneskôr do 19. 10. 2022 na mail pscentrum@pscentrum.sk. Do poznámky uveďte aj názov podujatia.

Comments are closed.