Aktuality v PSC

Začiatok roka sme rozbehli aktívne, ako sa na prvý mesiac v roku patrí. Služby v zariadeniach poskytujeme kontinuálne a až na novoročnú náladu sa u nás toho veľa nezmenilo. Po sviatočnom období už je chod zariadenia v štandardnej prevádzke.  

Klientom sú k dispozícii zdravotné služby v rámci psychiatrickej ambulancie i ambulancií klinickej psychológie a psychoterapie, sociálne poradenstvo, denný stacionár i pobytové sociálne služby. 

V Komunitnom centre na Adlerovej 4 Vás už tento pondelok 29.01.2024 o 13:00 pozývame na aktivitu Fašiangy v KC, kde súčasťou programu bude aj súťaž o najlepšie šišky a fánky. Veríme, že sa v našej komunite budete cítiť príjemne 😊 

V dennom stacionári v januári prebehla Voľba členov Rady DS, klienti spoločne s personálom plánovali aktivity na nasledujúce obdobie a najbližšie ich čaká Fašiangová zábava, podobne ako v KC. K pravidelnému programu patria aj aktivity so psychologičkou, ktoré sú realizované dvakrát týždenne a aj vďaka nim sa posilňuje psychické, kognitívne i sociálne fungovanie klientov DS. 

Comments are closed.